Update numero zweiW ostatnim czasie na blogu rozpoczął się zastój związany z faktem, że zarówno Bawarski Ekspres jak i Czarna Perła poszły z konieczności w odstawkę. Informowałem Was o tym około 2 tygodnie temu, żebyście nie zastanawiali się co się stało, że chwilowo nic nie wrzucam. Informuję, że w najbliższym czasie ponownie zaczną pojawiać się relacje oraz inne wpisy, jednak potrzebuję nieco czasu na poogarnianie własnych spraw, żeby zabrać się za to.

Ostatnio byłem nawet tak zamotany, że mając w planach wpis o montażu fchińskiego short-shiftera w ferworze walki z dotychczasowym wybierakiem zapomniałem o tym żeby zrobić jakiekolwiek zdjęcia :v

Może to i dobrze, bo wymiana nie poszła tak sielankowo jak to sobie wymyśliłem :v

W każdym razie - mam przygotowane kilka wpisów, między innymi instrukcja kodowania funkcji w NCS dla BMW, chociaż potrzebuję czasu na zebranie spisu kodowań, żebyście po przeczytaniu nie musieli szukać ich w internecie, gdzie czasem ciężko je znaleźć. Ponadto czekam na dobrą okazję do porobienia zdjęć mojego interkomu motocyklowego do jego krótkiej recenzji.

W Bawarskim Ekspresie natomiast szykuje się kilka rzeczy do zrobienia, między innymi regeneracja VANOS'a, wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów (bo mu z pysia leci) oraz wymiana jednego przewodu hamulcowego, bo wskutek fantazji któregoś z poprzednich właścicieli aktualnie tłucze on o nadkole.

Będzie się działo :v

Popularne posty z tego bloga

Gazotan biedanu

Zemsta za 1938 i instalacja klimatyzacji w Skodzie Felicii

Obudowa termiczna dolotu w BMW E46